Moskitiera ramkowa na okno 300x300

?

Wymiary: 300mm x 300mm
Kolor ramki: Antracyt
Rodzaj siatki: Standardowa
Kolor siatki: Szara
Typ montażu: Zwykły

Cena brutto
75,60 zł
Ilość
Produkt dostępny
Termin realizacji: 5-7 dni roboczych
  Polityka bezpieczeństwa

Zapoznaj się z Naszą polityką prywatności

  Zasady dostawy

Dowiedź się więcej o opcjach dostawy.

Opis produktu

Moskitiera ramkowa 

Moskitiera ramkowa to praktyczna i estetyczna siatka oprawiona w aluminiową ramkę. Skutecznie chroni wnętrza naszych mieszkań i domów przed owadami i innymi szkodnikami. Dodatkowo stanowi doskonałą ochronę przed kurzem, zanieczyszczeniami i pyłkami. Moskitiera ramkowa produkowana jest na wymiar, dzięki czemu doskonale dopasuje się do każdego okna, zapewniają 100% szczelność.

Ochrona przed insektami 

Moskitiera ramkowa stała stanowi idealne zabezpieczenie okien przed insektami i owadami. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój, odpoczynek i  spokojny sen. Moskitiera ramkowa nie ogranicza widoczności i może być stosowana z innymi osłonami przeciwsłonecznymi. Dodatkowo zapewnia swobodny przepływ powietrza.

Wygoda i funkcjonalność 

Moskitiera ramkowa produkowana jest na wymiar, dzięki czemu będzie idealnie dopasowana do wymiarów Twojego okna. Moskitiera ramkowa montowana jest po zewnętrznej stronie okna. Zastosowanie specjalnych zaczepów umożliwia szybki, prosty montaż i demontaż produktu. Aby cieszyć się pięknym wyglądem i skutecznością produktu przez długie lata zalecamy demontaż i przechowywanie moskitiery w suchym miejscu w okresie jesienno-zimowym.

Główne cechy moskitiery rolowanej

  • prosty montaż i demontaż,

  • skuteczna ochrona przed insektami,

  • odporna na działanie warunków atmosferycznych,

  • nie ogranicza widoczności,

  • zapewnia spokojny odpoczynek,

  • produkowana na wymiar,

  • zapewnia swobodne otwieranie okna.