Żaluzje składają się z pasków tzw. lameli ułożonych poziomo lub pionowo. Nieodłącznym elementem żaluzji jest drabinka, która utrzymuje lamele w pozycji poziomej oraz umożliwia ich obrót. Dzięki zmianie kąta nachylenia lameli można dowolnie regulować poziom oświetlenia pomieszczenia.

Żaluzje wewnętrzne łączą ze sobą dekoracyjny wygląd, który potrafi uzupełnić aranżację każdego wnętrza z funkcjonalnością. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rolet. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy wybrać odpowiedni typ żaluzji wewnętrznych. Żaluzje drewniane, aluminiowe, czy pionowe Verticale chronią przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, dając możliwość sterowania ilością światła wpadającego do wnętrza budynku. Żaluzje wewnętrzne doskonale sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu, nadając mu dekoracyjnego wyglądu.

Żaluzje zewnętrzne to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w domach, budynkach użyteczności publicznej, a także nowoczesnych apartamentach. Lekka i prosta budowa żaluzji zewnętrznych, wykonanych z wysokiej jakości aluminium skutecznie chroni i osłania obiekty z dużymi przeszkleniami. Doskonale komponuje się na elewacji w zestawieniu z betonem, drewnem i aluminium. Produkt chroni wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem. Płynne sterowanie kątem nachylenia lameli pozwala na regulację ilości światła wpadającego do pomieszczeń.


Aktualności