Wiosna i lato to idealny czas na spędzanie czasu w ogrodzie i na tarasie. Nowoczesne zadaszenia nie tylko zapewniają ochronę przed słońcem, ale również pełnią funkcję dekoracyjną.

Pergola jest elementem małej architektury, który pozwoli na komfortowy odpoczynek, stanowiąca innowacyjną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz deszczem. Konstrukcja pergoli wykonana jest z wysokiej jakości aluminiowych profili malowanych proszkowo, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na wilgoć i warunki atmosferyczne. Wśród pergoli możemy wyróżnić rozwiązania przyścienne oraz wolnostojące. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz możliwości tworzenia modułów mają Państwo możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb.

Refleksole, zwane również roletami typu screen, to zewnętrzna osłona okienna, której głównym zadaniem jest ochrona pomieszczeń przed działaniem promieni słonecznych. Refleksol zapobiega nagrzewaniu się wnętrz, co znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na klimatyzację, a tym samym obniża koszty zużycia energii elektrycznej. System jest sterowany za pomocą napędu elektrycznego lub ręcznego.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep z pergolami są wykonane z najwyższej jakości materiałów.


Aktualności