Głównym zadanie bram jest ochrona garażu, sklepu, hali przemysłowej przed dostępem niepowołanych osób oraz zapewnienie izolacji termicznej. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bogatą ofertę bram rolowanych i segmentowych, w wielu wzorach i kolorach. Trwałe i niezawodne rozwiązanie w postaci krat rolowanych idealne sprawdzi się do ochrony sklepów, innych obiektów handlowych i garaży.

Sklep bramy garażoweBrama garażowa rolowana doskonale sprawdzi się zarówno w istniejących obiektach, jak również nowo powstających budynkach i domach. Brama garażowa rolowana składa się z pancerza, który podczas otwierania nawijany jest na wał, umieszczony w specjalnie zaprojektowanej kasecie. Pancerz bramy rolowanej wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, zapewniając tym samym wysoką izolacyjność.

Bramy segmentowe sklepBramy segmentowe zbudowane są z szeregu segmentów połączonych ze sobą ściśle przy pomocy zawiasów. Po podniesieniu do góry kurtyna poruszająca się po prowadnicach finalnie zlokalizowana jest na suficie. To rozwiązanie nie wymaga dużej przestrzeni przed garażem, a dodatkowo doskonale zabezpiecza dom przed stratami ciepła. To właśnie dzięki swoim właściwościom termicznym oferowane przez nas bramy segmentowe nazywane są bramami ciepłymi.

Kraty rolowaneKrata rolowana to bezpieczne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, parkingach podziemnych i garażach. Oprócz funkcji ochronnych pozwalają również na odpowiednią wentylację i ekspozycję witryny sklepowej. W naszej ofercie znajdą państwo bramy rolowane automatyczne, podnoszony przy pomocy silnika elektrycznego, sterowanego pilotem lub przełącznikiem klawiszowym.

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep z bramami są wykonane z najwyższej jakości materiałów.


Aktualności