Rolety zewnętrzne stanowią skuteczną osłonę przed słońcem oraz zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Latem zapobiegają przegrzaniu, a zimą chronią przed utratą ciepła. Niewątpliwą zaletą rolet zewnętrznych jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i prywatności. Rolety wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość na długie lata.

Sklep z roletami natynkowymiRolety natynkowe są najpopularniejszym rodzajem osłon okiennych stosowanym w istniejących budynkach. Podczas montażu nie ingerujemy w istniejący stan budynku, a samego montażu możemy dokonać w każdym momencie. Nasz sklep z roletami oferuje skrzynki roletowe w trzech kształtach: okrągłym, półokrągłym oraz ciętym pod kątem 45 stopni. Każdy z nich możemy zamontować na elewacji budynku lub na ramie okiennej.

Sklep z roletami podtynkowymiRolety podtynkowe to piękne i praktyczne rozwiązanie. Zapewniają dobrą izolację termiczną i doskonale wtapiają się w elewację budynku. Na zakup rolet podtynkowych najlepiej zdecydować się na etapie projektowania domu. Specjalnie cofnięty i zaprojektowany kształt nadproża pozwala na prawidłowy montaż skrzynki.

Sklep z roletami antywłamaniowymiRolety antywłamaniowe RC3 stanowią doskonałą, potwierdzoną wieloma badaniami, ochronę okien, zachowując doskonałe walory użytkowe charakterystyczne dla standardowych rolet zewnętrznych. Osobom, które cenią sobie poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie poszukują niedrogiego rozwiązania certyfikacyjnego, szczególnie polecamy roletę antywłamaniową RC2.

Rolety wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość na długie lata.


Aktualności