Firma ROLETYALU działa na rynku od 2012 roku. Jesteśmy producentem systemów osłonowych dla domu. Nasze produkty, tworzymy z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy: rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne, żaluzje, moskitiery, markizy, żaluzje, bramy i kraty, pergole i refleksole oraz okna i drzwi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy Państwu ekspresowy czas realizacji zamówień.

Nasza oferta

Dział rolet zewnętrznych obejmuje rolety natynkowe, podtynkowe, antywłamaniowe klasy RC2 i RC3, rolety zintegrowane z moskitierą, pancerze do rolet, a także niezbędne akcesoria i silniki. Asortyment rolet wewnętrznych stanowią: rolety tkaninowe oraz dzień/noc w kasecie lub bez kasety, a także plisy, modne rolety rzymskie oraz rolety dachowe. W dziale żaluzji znajdą Państwo żaluzje wewnętrzne: aluminiowe, drewniane i pionowe Verticale oraz żaluzje fasadowe natynkowe i podtynkowe. Produkujemy bramy rolowane i segmentowe w kolorach i fakturach, które doskonale pasują do nowoczesnych i klasycznych elewacji oraz kraty rolowane, które są idealną ochroną witryn sklepowych. Moskitiery zapewniają doskonałą ochronę przed insektami, aby cieszyć się spokojnym odpoczynkiem niezależnie od rodzaju i typu okna, w dziale moskitier znajdują się: moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane, przesuwne i plisowane. Markizy nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale również zapewniają niepowtarzalny wygląd ogrodu i tarasu, oferujemy markizy tarasowe, balkonowe, boczne, a także innowacyjny system Veranda. Idealną osłonę przeciwsłoneczną tarasu i wnętrza domu zapewnią innowacyjne pergole i refleksole.

Wysoka jakość

Jakość oferowanych produktów jest dla nas wartością nadrzędną. Okna, drzwi i osłony okienne, znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają odpowiednie aprobaty techniczne oraz atesty. Są również zgodne z polskimi i europejskimi normami budowlanymi.

Profesjonalna obsługa

Na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne podejście do każdego zamówienia i kontaktu z klientem. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów oraz pomoc w montażu.

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło