Firma ROLETYALU (Właściciel DopasujRolety.pl) działa na rynku od 2012 roku. Jesteśmy producentem systemów osłonowych dla domu i biura. Nasze produkty, tworzymy z myślą o indywidualnych potrzebach naszych klientów.

Dlaczego my?

Wysoka jakość i sprawdzone komponenty

Dział rolet zewnętrznych obejmuje rolety natynkowe, podtynkowe, antywłamaniowe klasy RC2 i RC3, rolety zintegrowane z moskitierą, pancerze do rolet, a także niezbędne akcesoria i silniki.
Asortyment rolet wewnętrznych stanowią: rolety tkaninowe oraz dzień/noc w kasecie lub bez kasety, a także plisy, modne rolety rzymskie oraz rolety dachowe.
W dziale żaluzji znajdą Państwo żaluzje wewnętrzne: aluminiowe, drewniane i pionowe Verticale oraz żaluzje fasadowe natynkowe i żaluzje zewnętrzne podtynkowe.
Produkujemy bramy rolowane i segmentowe w kolorach i fakturach, które doskonale pasują do nowoczesnych i klasycznych elewacji oraz kraty rolowane, które są idealną ochroną witryn sklepowych.
Moskitiery zapewniają doskonałą ochronę przed insektami, aby cieszyć się spokojnym odpoczynkiem niezależnie od rodzaju i typu okna, w dziale moskitier znajdują się: moskitiery ramkowe, drzwiowe, rolowane, przesuwne i plisowane.
Markizy nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale również zapewniają niepowtarzalny wygląd ogrodu i tarasu, oferujemy markizy tarasowe, balkonowe, boczne, a także innowacyjny system Veranda.
Idealną osłonę przeciwsłoneczną tarasu i wnętrza domu zapewnią innowacyjne pergole i refleksole.

Aluminium premium

Rolety, bramy rolowane, moskitiery i kraty produkowane są w naszym zakładzie w Bobrownikach na komponentach najwyższej jakości (min. AluProf, Yooda, Somfy). Aluminium pierwszego gatunku i zaawansowany park maszyn, pozwalają nam na produkcję z zachowaniem wysokiej jakości i dokładności, a konfiguratory pozwalają na wymiarowanie do milimetrów. 

Do klienta dostarczamy gotowe do montażu produkty, które przed wysyłką testowane są na stanowiskach ALUWIL i transportowane własną flotą pojazdów, lub w przypadku mniejszych gabarytów kurierem.


Najlepsi dostawcy w Polsce!

Oferowane przez nas produkty, których nie produkujemy bezpośrednio w Bobrownikach, zamawiane są wyłączenie z najlepszych fabryk, takich jak Mol czy Selt w przypadku markiz tarasowych.
Okna dostępne są tylko od sprawdzonych producentów jak Rehau, Veka i Kömmerling.


Produkty, znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają odpowiednie aprobaty techniczne oraz atesty. Są również zgodne z polskimi i europejskimi normami budowlanymi.

Profesjonalna obsługa

Na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne podejście do każdego zamówienia i kontaktu z klientem. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiednich produktów oraz pomoc w montażu.
Znamy każdy aspekt produkcji i montażu oferowanych produktów, a więc zapewniamy pomoc i wszystkie niezbędne informacje do samodzielnego montażu. Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło