Moskitiera stanowi skuteczną ochronę przed insektami i owadami. Odpowiednio dobrany i dobrze założony produkt stanowi skuteczną ochronę, jednocześnie zapewniając stałą cyrkulację powietrza. Nasze moskitiery, oprócz praktycznych aspektów, charakteryzują się również wysoką estetyką. W zależności od indywidualnych potrzeb, rodzaju zamontowanych okien i drzwi, mamy możliwość wyboru odpowiedniego typu produktu.

Wśród oferowanych przez nas modeli znajdują się:

Moskitiery ramkowe na okno to prosty sposób na zabezpieczenie wnętrza domu przed insektami. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości, lekkiego aluminium. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja pozwala na szybki montaż produktu, zapewniając przy tym doskonałe przyleganie do ramy okna oraz swobodną cyrkulację powietrza. Produkt ten idealnie sprawdza się do stosowania na oknach w kuchni, salonie, sypialni i wielu innych pomieszczeniach.

Moskitiery drzwiowe montowane są najczęściej do futryny drzwiowej lub okien balkonowych. Posiadają specjalny uchwyt do otwierania oraz specjalną uszczelkę szczotkową, która dodatkowo zabezpiecza wnętrze budynku przed insektami oraz brudem.

Moskitiery rolowane to idealne rozwiązanie, którego nie musimy demontować na okres jesienno-zimowy. W tym produkcie siatka chroniąca okno przed niechcianymi owadami nawinięta jest na wał i w dowolnym momencie może zostać, rozwinięta, stanowiąc skuteczną barierę.

Moskitiery przesuwne to rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w nowoczesnym budownictwie, w którym stosujemy dużą ilość przeszkleń. Skrzydło moskitiery przesuwnej przesuwa się po prowadnicach, sprawiając, że produkt jest funkcjonalny i wygodny w użyciu.

Moskitiery plisowane to praktyczne rozwiązanie chroniące wnętrze domu przed insektami. Produkt po złożeniu chowa się w aluminiowym profilu, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca. Moskitiery plisowane mogą być z powodzeniem stosowane na dużych przeszklenia, oknach tarasowych, czy tradycyjnych oknach.Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep z moskitierami są wykonane z najwyższej jakości materiałów.


Aktualności