Brama segmentowa 2250x2100

?

Szerokość otworu: 2250 mm
Wysokość otworu: 2100 mm

Kolor bramy
Cena brutto
3 247,94 zł
Ilość
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych
  Polityka bezpieczeństwa

Zapoznaj się z Naszą polityką prywatności

  Zasady dostawy

Dowiedź się więcej o opcjach dostawy.

Opis produktu

Brama garażowa - segmentowa

Brama garażowa segmentowa składa się z segmentów w postaci paneli ściśle połączonych ze sobą przy pomocy zawiasów. Montowana jest w otworze lub za otworem garażu, otwiera się do góry. Dzięki szerokiej gamie prowadzeń, bramy można dopasować do każdego rodzaju garażu, zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach.

Właściwości termoizolacyjne

Oferowane przez nas bramy segmentowe są bramami ciepłymi. Dzięki zastosowaniu termoizolowanych paneli wypełnionych pianką poliuretanową zostały wyeliminowane straty ciepła w najbardziej newralgicznych miejscach skrzydła bramy. Współczynnik przenikania ciepła pozwala na swobodne stosowanie bram w budownictwie energooszczędnym. Zastosowane w systemie uszczelnienia obwodowe zapewniają dodatkową izolację termiczną i akustyczną.

Solidna konstrukcja 

Brama segmentowa do garażu wykonana jest wysokiej jakości materiałów, jest odporna na działanie wiatru, deszczu, czy promieniowania UV. Produkt posiada wysokie parametry techniczne i zabezpieczenie antykorozyjne. Rdzeń wypełniony sztywną pianą poliuretanową zapewnia optymalną wytrzymałość paneli.W zależności od wysokości nadproża wyróżniamy  różne rodzaje sprężyn i typy prowadzeń:
  • brama z podwójnymi prowadnicami poziomymi, sprężyny skrętne montowane na końcu prowadnic poziomych,
  • sprężyny skrętne montowane z przodu przy nadprożu, brama z podwójnymi prowadnicami poziomymi,
  • sprężyny naciągowe, brama z podwójnymi prowadnicami poziomymi,
  • sprężyny skrętne montowane z przodu przy nadprożu, brama z pojedynczymi prowadnicami poziomymi.

Estetyczny wygląd

Brama jest istotnym elementem dopełniającym wygląd elewacji, szeroka gama kolorów i tekstur pozwala dopasować produkt do pozostałych elementów stolarki. W zależności od stylu, w jakim wykończony jest budynek, możemy dopasować odpowiednie wykończenie bramy. W domach w stylu nowoczesnym doskonale sprawdzą się odcienie szarości, antracyt oraz ciemne odcienie drewna. Tradycyjne budynki warto wyposażyć w bramy garażowe w kolorze i strukturze drewna.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

System został wyposażony w szereg elementów mających zapewnić bezpieczeństwo i wygodę korzystania. Należą do nich m.in. hamulec bezpieczeństwa, podwójne, łożyskowane rolki, elastyczne osłony międzypanelowe, uszczelka górna umieszczona w blendzie, uszczelki między panelowe oraz boczne. Dodatkowo zabezpieczenie pęknięcia linki chroni przed samowolnym opadnięciem skrzydła bramy w przypadku uszkodzenia lin podtrzymujących.