Markiza tarasowa Jamaica 1600x2100

?

Wysięg : 1600mm
Szerokość: 2100mm
Rodzaj: Bez kasety
Typ markizy: Jamaica
Kolor osprzętu: RAL 9006
Sposób montażu: Do ściany
Falbana: Bez falbany
Strona sterowania: Lewa
Rodzaj sterowania: Ręczne na korbę

Tkanina markizy - kolory
Cena brutto
2 177,78 zł
Ilość
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych
  Polityka bezpieczeństwa

Zapoznaj się z Naszą polityką prywatności

  Zasady dostawy

Dowiedź się więcej o opcjach dostawy.

Opis produktu

Markiza tarasowa

Markizy tarasowe to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się jako przeciwsłoneczna ochrona tarasu. Produkt jest uniwersalny dzięki czemu może być stosowany zarówno w domach jednorodzinnych, ogródkach letnich, a także kawiarniach i obiektach gastronomicznych. Oprócz funkcji ochronnej, markizy tarasowe mają również charakter dekoracyjny. Doskonale sprawdzają się zarówno w budynkach zaprojektowanych w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Szeroka gama kolorystyczna

Decydując się na zakup markizy tarasowej, warto zwrócić uwagę na wzór materiału oraz kolor, który powinien komponować się z całym budynkiem. Elementy tekstylne markizy tarasowej wykonane są z wysokiej jakości materiałów pokrytych teflonem odpornych na promieniowanie UV, a także pleśń i kurz.

Rodzaje markiz

Aby móc dopasować produkt idealnie do Państwa oczekiwań, w ofercie naszego sklepu znajdują się trzy typy markiz tarasowych:

  • Markiza tarasowa bez kasety, to produkt w którym zarówno tkanina, jak i ramiona nie są osłonięte. Konstrukcja tego typu markizy składa się z rury nawojowej, belki przedniej, tkaniny oraz ozdobnej falbany. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest przestępna cena. Wybierając markizę tarasową bez kasety zarówno materiał jak i konstrukcja będzie ciągle narażona na działanie czynników atmosferycznych, a co za tym idzie może ulec szybszej eksploatacji. 

  • Markiza tarasowa w półkasecie to produkt w którym tylko tkanina chroniona jest przez kasetę, z kolei aluminiowe ramiona nie są niczym osłonięte.

  • Markiza tarasowa w pełnej kasecie to rozwiązanie, które zapewnia największa ochronę i pozwala przez długi czas cieszyć się markizą, bez obawy przed ciągłym działaniem czynników atmosferycznych.


Doskonała ochrona


Aluminiowa konstrukcja gwarantuje wysoką trwałość i niezawodność. Ponadto, decydując się na markizę tarasową należy wziąć pod uwagę sposób sterowania - manualny lub elektryczny. Markiza elektryczna jest droższa i bardziej komfortowa, dodatkowo istnieje możliwość montażu automatycznego czujnika pogody, dzięki czemu produkt samoistnie zareaguje na zmianę warunków atmosferycznych.

Markiza w kasecie Corsica

Markiza Corsica to markiza kasetowa stworzona z myślą o zacienianiu nowoczesnych tarasów. Markiza w kasecie Corsica posiada konstrukcję wykonaną z ekstrudowanego aluminium. Kaseta chroni tkaninę przed czynnikami atmosferycznymi, a kwadratowa belka nośna ułatwia montaż systemu. Markiza Corsica dodatkowo posiada łańcuchy Flyer'a w ramionach. Dzięki prostej obsłudze, przy wykorzystaniu pełnej automatyki, korzystanie z markizy będzie przyjemnością. Maksymalna szerokość markizy to 7 m a wysięg to nawet 3,6 m.

Markiza Palladio

Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie, z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Dostępne są 3 wzory falban do wyboru, ewentualnie można wybrać markizę bez falbany. Łańcuch Flyer’a na przegubach ramion zapewnia trwałość i niezawodność działania markizy. Nowoczesna lakiernia proszkowa oraz farby najwyższej jakości gwarantują wytrzymałość konstrukcji każdej markizy.

Markiza Australia 

Markiza Australia to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Konstrukcja opiera się na aluminiowej belce kwadratowej, która w znaczny sposób ułatwia montaż systemu. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Markiza posiada łańcuchy Flyer'a w ramionach. Maksymalna szerokość to 7m a wysięg to nawet 3,6m.

Markiza Jamaica

Markiza Jamaica to produkt łączący w sobie elegancję i wytrzymałość. Zastosowanie w konstrukcji markizy ramion łańcuchowych Flyer w połączeniu z precyzją połączeń przegubowych zapewnia niezawodną i długotrwałą eksploatację. Dzięki centralnemu podparciu rury nawojowej nawet duże markizy mają zawsze równomiernie naciągnięty materiał. Konstrukcja markizy malowana jest proszkowo w kilku standardowych kolorach. Markiza może być opcjonalnie wyposażona w napęd elektryczny ze sterowaniem automatycznym, oświetlenie LED oraz przednie podpory teleskopowe.