Balkon R-rozwierny

?
Balkon R-rozwierny
Cena brutto 820,41 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 15-25 dni roboczych

Opis produktu

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, czym charakteryzują się, dlaczego okno balkonowe rozwierane, wykonane z plastiku to dobry wybór? Z tym pytaniem wbrew pozorom boryka się dosyć spora liczba osób, zarówno tych, które rozważają wymianę starych okien balkonowych na nowe, jak i też osoby zawodowo związane z budownictwem. Dlatego też, wychodząc naprzeciw waszym pytaniom, postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej kwestii tego, czym tak naprawdę charakteryzują się dobrej jakości okna PCV balkonowe.

Wysoka szczelność przez lata


Jedną z podstawowych cech charakteryzujących okna PCV, jest ich wysoka wytrzymałość na różnego rodzaju czynniki szkodliwe, takie jak między innymi:

-wysokie różnice temperatur,

-wilgoć oraz wiatr,

-promieniowanie słoneczne,

-różnego rodzaju środki chemiczne stosowane do mycia okien,

Dodatkowo okna plastikowe są stosunkowo łatwe w utrzymaniu — nie wymagają one ani malowania co jakiś czas, ani też specjalnych środków myjąco-konserwujących, jak to czasami bywa w przypadku na przykład okien wykonanych z drewna. Tutaj z powodzeniem będzie wystarczyć zwykły płyn do mycia okien. Ich koleją zaletą jest wysoka szczelność, dzięki której możemy:

-zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na ogrzewanie oraz klimatyzację, po pierwsze dzięki niskim stratom energetycznym, po drugie z powodzeniem mogą one współpracować z różnego rodzaju systemami rekuperacyjnymi, takimi jak, chociażby pompy ciepła. Z kolei latem zamknięte drzwi balkonowe nie dopuszczają do napływu gorącego powietrza, co jest ważne, jeżeli mamy zamontowaną klimatyzację,

-ograniczamy napływ do naszych wnętrz różnego rodzaju szkodliwych dla zdrowia pyłów, takich jak, chociażby PM10,

-wytłumić nasze pomieszczenie, jest to szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń, w których chcemy zachować spokój, jak chociażby sypialnie czy też miejsce, w którym pracujemy,

Jakie są wymiary drzwi balkonowych wykonanych z PCV?


Co do zasady co prawda przyjmuje się, że okna plastikowe, w tym również drzwi balkonowe (zwane też oknami balkonowymi) są wykonywane na wymiar. Niestety nie oznacza to jednak, że jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar- co do zasady wykonujemy drzwi balkonowe w następujących wymiarach:

-szerokość: od 700 mm do 1200 mm,

-wysokość: od 1800 mm do 2400 mm,

Wielu z was zapewne w tym momencie zastanawia się, dlaczego akurat te wymiary? Otóż w przypadku produkcji okien plastikowych problemem jest po prostu odpowiednie dostosowanie linii produkcyjnej, które jest po pierwsze czasochłonne, po drugie niezwykle kosztowne, a podane przez nas przedziały wymiarów, to najczęściej spotykane w budownictwie wymiary drzwi balkonowych.


Czy jesteśmy skazani jedynie na biały kolor naszych plastikowych drzwi balkonowych?


Oczywiście, że nie- dzięki zastosowaniu specjalistycznych oklein, nasze okna mogą być wykonane w innych, bardziej odpowiadających nam kolorach, co do zasady występujących w dwóch grupach kolorów:

-pierwszej, wśród której znajdziemy barwy złotego dębu, orzecha, dębu bagiennego, antracytu struktury, oraz antracytu gładkiego,

-drugiej, w skład której wchodzą mahoń oraz winchester,

Jeżeli zaś chodzi o samą okleinę, to ona również występuje w dwóch wariantach, a mianowicie zewnętrznej, oraz wewnętrznej.

Jakie są szczegółowe dane dotyczące naszego okna balkonowego?

Jeżeli chodzi o szczegółowe dane dotyczące naszego okna balkonowego, to wyglądają one następująco:

-Profil okna: VEKA Softline 82md,

-Oszklenie trzyszybowe: 4NE/18/4/18/4NE,

-Okucia Roto,

-Klamka okienna w wariantach: Roto Swing Secustic (standardowa) oraz klamka z kluczykiem (za dodatkową dopłatą w wysokości 157,94 złote),

Na jakie dodatkowe usługi możemy liczyć, decydując się na zakup okna balkonowego w sklepie „dopasuj rolety”?
Decydując się na zakup ona balkonowego w naszym sklepie, dodatkowo mogą Państwo liczyć na dwuletnią gwarancję, oraz na gwarancję dopasowania. Ponadto mogą Państwo liczyć między innymi na pomoc naszych fachowców w zakresie doradztwa oraz montażu okien, dzięki czemu nie musicie Państwo samodzielnie szukać ekipy montażowej, co z kolei może okazać się dla Państwa nie tylko oszczędnością, jeżeli chodzi o pieniądze, jak również i czasu poświęconego na znalezienie odpowiedniej ekipy. Dzięki dwuletniej gwarancji na nasze produkty, nawet jeżeli dojdzie do jakiejkolwiek awarii, nie muszą się państwo martwić znalezieniem odpowiedniego fachowca, gdyż nasza ekipa sprawnie i szybko usunie każdą awarię objętą naprawą gwarancyjną.

Ile kosztuje zakup okna balkonowego w naszej firmie?


Jeżeli zdecydujemy się na podstawową wersję, to powinniśmy liczyć się z kosztem w wysokości 2170,36 złotych. Natomiast jeżeli zdecydujemy się na wariant z okleiną, to będzie on nas kosztował:

-2 352,58 złotych w przypadku pojedynczej okleiny od wewnątrz z grupy I;

-2 474,06 złotych, jeżeli zdecydujemy się na pojedynczą okleinę od zewnątrz z grupy II;

-2 519,61 złotych, w wariancie dwustronnym z grupy I;

-2 717,01 złotych, jeżeli wybierzemy wariant dwustronny z grupy II;

Ponadto musimy liczyć się z dodatkową opłatą za klamkę z kluczykiem, która jak już wcześniej wspomnieliśmy, kosztuje 157,94 złote. W ramach tych opłat dostajecie Państwo dwuletnią gwarancję na nasze produkty.

Jak wygląda realizacja zamówienia?


Po przyjęciu opłaty oraz danych potrzebnych do realizacji zlecenia, nasza firma od razu przystępuje do realizacji zlecenia. Zazwyczaj czas, jaki potrzebujemy, wynosi od 15 do 20 dni roboczych. Jest to uwarunkowane po pierwsze indywidualnym podejściem do każdego klienta, po drugie czasem potrzebnym do prawidłowego wykonania okna. Wielu z was zapewne stwierdzi w tym momencie, że są firmy, które robią to szybciej. Owszem, jednak nam zależy na najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług, a decydując się na zakup okna balkonowego od firmy, która tego typu produkty oferuje „na szybko”, ryzykujecie Państwo między innymi złym osadzeniem szyb w oknach, co może skutkować między innymi nieszczelnościami, a w skrajnych przypadkach nawet i wypadnięciem szyby. Nie warto więc kierować się przy zakupie okna balkonowego tylko i wyłącznie szybkością jego wykonania, gdyż może to skutkować dodatkowymi kosztami, jakimi poniesiemy w związku z ewentualnymi naprawami naszego okna.

Podsumowanie


Zakup plastikowego okna balkonowego może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy Państwu na po pierwsze wygodzie wynikającej z jego użytkowania, po drugie jego trwałości. Jeżeli chodzi o jego użytkowanie, to w zasadzie ogranicza się ono jedynie do umycia framugi oraz szyb specjalnym płynem przeznaczonym do mycia okien. Dzięki staranności wykonania oraz zastosowaniu najlepszych jakościowo materiałów mają Państwo niemalże zagwarantowane, że nasze okna balkonowe posłużą Państwu bezproblemowo przez wiele lat, a nawet jeśli dojdzie do jakiejś awarii, to nasza ekipa usunie ją tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Jeżeli więc szukacie solidnego okna balkonowego wykonanego z PCV, za rozsądne pieniądze, to warto skorzystać z oferty, jaką oferuje Państwu sklep „dopasuj rolety”.

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło