Okno PCV Fix ( nie otwierane, stałe ) w skrzydle

?
Okno PCV Fix ( nie otwierane, stałe ) w skrzydle
Cena brutto 477,24 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 15-25 dni roboczych

Opis produktu

Okna typu FIX to modele z szybami stałymi, nieotwieralnymi. Jest to idealne rozwiązanie w miejscach, w którym chcemy uzyskać niezwykle modne przeszklenia. Ten wariant okien dostępny jest w dowolnej wielkości, w wymiarach o przedziale od 600 mm do 1900, dobrane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów. Okna PCV typu FIX pozwolą skutecznie doświetlić oraz optycznie powiększyć wszelkie wybrane przestrzenie. Dzięki nim wyeliminujemy problemy z niedostateczną ilością światła czy niskim nasłonecznieniem. Pomogą nam również stworzyć naprawdę niebanalne aranżacje. To wiele korzyści, które warto wykorzystać w swoich wnętrzach.


Okna stałe FIX - idealny sposób na przeszklone wnętrza


Okna nieotwieralne typu FIX najczęściej spotkać możemy w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, instytucjach oraz galeriach. Jednak obecne trendy wnętrzarskie powodują, iż stają się one coraz bardziej popularne także w nowoczesnych obiektach mieszkalnych. Wszystko to dzięki odpowiedniej dozie światła, która świetnie wpływa na wygląd wnętrza. Brak możliwości otwarcia okien tego typu może być nie tylko wadą, ale również zaletą. Dzięki temu nie musimy przejmować się żadnymi kwestiami związanymi z możliwością ich przypadkowego otwarcia na przykład przez małe dzieci. Świetne w zastosowaniach wnętrz z otwartymi przestrzeniami, pozwolą cieszyć się naturalnymi krajobrazami w całej swojej okazałości. Oprócz tego doskonale sprawdzą się również w przestrzeniach użytkowych, takich jak hale, pomieszczenia gospodarcze, warsztaty czy garaże. Niezależnie od zastosowania, zapewnią najlepszą jakość i satysfakcję z uzyskanych rozwiązań. Pełną gamę dostępnych modeli znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Okna nieotwieralne pozwalają uzyskać duże i niebanalne przeszklenia. Ich konstrukcje są zdecydowanie lżejsze od standardowych pozycji, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie o wiele większej powierzchni przeszkleń. To z pewnością będzie miało duży wpływ na uzyskany efekt wizualny. Dlatego też na ten rodzaj okien decyduje się wielu klientów poszukujących rozwiązań klasy premium.


Okna FIX w skrzydle- czym różnią się od klasycznych modeli?


Okna FIX w skrzydle to szczególny rodzaj okien stałych, w którym całe szklenie umieszczone jest w skrzydle tak jak w przypadku tradycyjnych modeli. Jednak brak w nich klamek i innych okuć okiennych. Tego typu rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku przestrzeni mieszkalnych, w których odpowiednio wkomponuje się w posiadane tradycyjne modele okien, lub też stworzy zupełnie nieoczywiste aranżacje. W tym miejscu ogranicza nas bowiem tylko wyobraźnia. To pole do popisu dla inwestorów i projektantów poszukujących najlepszych rozwiązań.


Gdzie najlepiej sprawdzą się okna stałe?


Okna PCV typu FIX doskonale odnajdą się w domach i mieszkaniach ze skośnym dachem. W tym ułożeniu można odpowiednio doświetlić i optycznie powiększyć wszystkie pomieszczenia. W przypadku tego rodzaju architektury nierzadko mamy problem z rozjaśnieniem ciemnych i niepraktycznych wnętrz. Dzięki oknom FIX kwestie te zostaną skutecznie rozwiązane.

Okna plastikowe tego typu cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie w przypadku budownictwa jednorodzinnego, w którym pozwalają uzyskać wiele ciekawych efektów estetycznych. Jednak umieszczając je w tych przestrzeniach, warto również pamiętać o tym, aby oprócz okien nieotwieralnych umieścić przynajmniej jedno zwykłe okno, które umożliwi wygodne wietrzenie wnętrz. Okna w tym systemie umożliwiają montaż wielu przeszkleń, a dzięki skrzydłom możliwe jest uzyskanie panoramicznego efektu. Dodatkowo zapewniają one w pełni nowoczesny wygląd i wysokiej jakości światło. Do wyboru mamy wiele różnych modeli, które świetnie sprawdzą się w różnych modnych aranżacjach.


Okna FIX- dlaczego warto je wybrać?


Okna stałe zapewniają wiele korzyści i możliwości, których nie uzyskamy, wybierając tradycyjne modele otwierane. Są one bardzo trwałe i wytrzymałe, wykonane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. O wiele prostsze w użytkowaniu, nie są szczególnie kłopotliwe.


Wysoki poziom bezpieczeństwa


Okna FIX są bardzo wytrzymałe. Jednak kluczową kwestią dla ich użytkowników jest związany z tym wysoki poziom bezpieczeństwa. Zarówno brak możliwości otwarcia okna, jak i również o wiele lepszej jakości szkło będzie skuteczną zaporą zarówno ze strony wewnętrznej, jak również zewnętrznej. Nie ma powodu do obaw o możliwość sforsowania okien, ponieważ są one odpowiednio przystosowane do zastosowania ich w różnych miejscach. W razie jakichkolwiek wątpliwości gorąco zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszelkie niejasności.

Wysoka szczelność i nieprzepuszczalność


Pomiędzy tradycyjnymi oknami a oknami stałymi widoczna jest szczególna różnica. Jest nią wysoka szczelność i nieprzepuszczalność, dzięki czemu każde okno z funkcją otwierania posiada zdecydowanie mniej szczelne konstrukcje, a okna FIX wysoki poziom bezpieczeństwa oraz odpowiednie parametry izolacyjne nieprzepuszczające ciepła i zimna z zewnątrz do wewnątrz. To bardzo istotne aspekty, które mają wpływ na późniejsze użytkowanie przestrzeni, oraz ich funkcjonalność.

Duża ilość światła, tworzenie bezpiecznych otwartych przestrzeni


Wybierając duże i przestrzenne modele okien, wpuszczamy do środka zdecydowanie większą ilość światła. W przypadku ramy w skrzydle istnieje możliwość odpowiedniego podzielenia przestrzeni na segmenty, tworząc widok o panoramicznym charakterze. Dodatkowo modele te są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia, stłuczenia i włamania. Zaleca się więc montowanie ich w miejscach, w których wymagane jest zachowanie odpowiedniej dozy bezpieczeństwa

Atrakcyjna cena


Okna fix cechują się również o wiele niższą ceną, niż modele standardowe o tych samych parametrach. Związane jest to z brakiem konieczności montażu okuć i innych dodatkowych elementów. Dzięki temu wybór tych modeli pozwala znacznie zaoszczędzić w opozycji do tradycyjnej stolarki okiennej. To bardzo ważne aspekty szczególnie w przypadku nowych inwestycji, w których wszelkie oszczędności są na wagę złota. Ceny tego rodzaju okien tak samo jak każdym innym przypadku, zależne są od wymiarów okien oraz wybranych materiałów. Wybierając nasze propozycje, masz pewność uzyskania najlepszej jakości produktów w świetnych cenach.

Okna nieotwieralne FIX na wymiar


Okna nieotwieralne typu FIX w skrzydle to bardzo praktyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w przestrzeniach domowych, biurowych i użytkowych. Wybierając te modele, możliwe jest ich wygodne połączenie z tradycyjnymi odpowiednikami, co pozwoli uzyskać efekt panoramicznego wnętrza przy zachowaniu odpowiedniej dozy bezpieczeństwa. Są to okna wysokiej jakości, cechujące się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie z pewnością przypadną Państwu do gustu. W razie jakichkolwiek pytań i niejasności jesteśmy do dyspozycji. Polecamy zapoznanie się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego. Mamy nadzieję, że znajdą się w nim wszystkie poszukiwane modele.

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło