Jak zamontować moskitierę drzwiową?

person Autor: Dominika Rolety list W: Moskitiery Z: comment Komentarz: 0 favorite : 141

Komary, muchy, osy, ćmy i inne owady drażnią na zewnątrz, nie mówiąc już o wnętrzu domu. Jeśli nie chcesz mieć takich nieproszonych gości, musisz się przed nimi zabezpieczyć. Możesz używać chemikaliów, umieszczać doniczki z ziołami lub używać odstraszaczy ultradźwiękowych, ale takie metody nie są zbyt skuteczne. Jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest założenie na drzwi specjalnej siatki.

Moskitiery ramkowe stanowią trwałą barierę dla owadów. Składają się z ramy wykonanej z profili aluminiowych lub PCV oraz zakrywającej ją siatki. Wraz z produktem dostarczane są również zestawy do samodzielnego montażu. Moskitiery wykonane z profili z kołnierzami są szyte na miarę i można je dopasować do konkretnych okien. Połączone są ze stelażem za pomocą obrotowych uchwytów. Zaletą jest to, że można go łatwo zdemontować bez wiercenia otworów w ramie. 

Prawidłowo zamontowane moskitiery do drzwi balkonowych świetnie wyglądają i działają bez zarzutu. Z tego powodu warto zamawiać je na miarę, tylko wtedy możesz mieć pewność, że będą idealnie pasować. Ty wybierasz nie tylko rozmiar oczek, ale także kolor i mechanizm działania. Minimalizuje to czas, przez który drzwi pozostają otwarte i minimalizuje ryzyko ich uchylenia. Instalacja jest łatwa w montażu i niezwykle praktyczna w codziennym użytkowaniu. Mocowanie moskitier na drzwiach balkonowych nie jest ani trudne, ani wymagające, dlatego bez problemu możemy dokonać jej sami.

Komentarze

Brak komentarzy w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień