Jak zamontować moskitierę drzwiową?

person Autor: Dominika Rolety list W: Moskitiery Z:

Komary, muchy, osy, ćmy i inne owady drażnią na zewnątrz, nie mówiąc już o wnętrzu domu. Jeśli nie chcesz mieć takich nieproszonych gości, musisz się przed nimi zabezpieczyć. Możesz używać chemikaliów, umieszczać doniczki z ziołami lub używać odstraszaczy ultradźwiękowych, ale takie metody nie są zbyt skuteczne. Jedynym bezpiecznym rozwiązaniem jest założenie na drzwi specjalnej siatki.

Moskitiery ramkowe stanowią trwałą barierę dla owadów. Składają się z ramy wykonanej z profili aluminiowych lub PCV oraz zakrywającej ją siatki. Wraz z produktem dostarczane są również zestawy do samodzielnego montażu. Moskitiery wykonane z profili z kołnierzami są szyte na miarę i można je dopasować do konkretnych okien. Połączone są ze stelażem za pomocą obrotowych uchwytów. Zaletą jest to, że można go łatwo zdemontować bez wiercenia otworów w ramie. 

Prawidłowo zamontowane moskitiery do drzwi balkonowych świetnie wyglądają i działają bez zarzutu. Z tego powodu warto zamawiać je na miarę, tylko wtedy możesz mieć pewność, że będą idealnie pasować. Ty wybierasz nie tylko rozmiar oczek, ale także kolor i mechanizm działania. Minimalizuje to czas, przez który drzwi pozostają otwarte i minimalizuje ryzyko ich uchylenia. Instalacja jest łatwa w montażu i niezwykle praktyczna w codziennym użytkowaniu. Mocowanie moskitier na drzwiach balkonowych nie jest ani trudne, ani wymagające, dlatego bez problemu możemy dokonać jej sami.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło