Moskitiera przesuwna

?
Moskitiera przesuwna
Cena brutto 712,35 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 7-10 dni roboczych

Opis produktu

Moskitiera przesuwna 

Moskitiera przesuwna zapewnia doskonałą ochronę pomieszczeń przed owadami insektami. Doskonale sprawdza się na oknach, dużych przeszklonych tarasów, balkonów, a także ogrodów zimowych. Produkt montowany jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeżnicy. Skrzydła moskitiery przesuwają się pomiędzy górną a dolną szyną jezdną, dzięki zamontowanej w dolnej części rolce jezdnej wyposażonej w mechanizm pozwalający na płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł.

Wysoka jakość

Rama moskitiery oraz szyny jezdne zostały wykonane z wysokiej jakości ekstrudowanego aluminium, lakierowanego proszkowo dzięki czemu, mamy pewność wysokiej jakości i trwałości produktu. Szybki i prosty montaż pozwala w samodzielnie zamontować moskitierę, bez specjalistycznych narzędzi.

Skuteczna ochrona przed insektami

Moskitiera przesuwna dzięki specjalnie zaprojektowanej i przemyślanej konstrukcji oraz wysokiej jakości materiałom zapewnia skuteczną ochronę przed insektami, oraz owadami. Produkt zapewnia stały przepływ świeżego powietrza oraz dostęp do światła. Zamontowane w każdym ze skrzydeł moskitiery uszczelki szczotkowe zwiększają ochronę.

Funkcjonalność i estetyczny wygląd

Wyróżniamy kilka rodzai moskitier ramkowych przesuwnych. Pierwszym typem jest moskitiera z jednym skrzydłem i pojedynczą ramą, w tym przypadku moskitiera zamyka się na zatrzask znajdujący się w szynie po przeciwległej stronie. Moskitiera z dwoma skrzydłami i pojedynczą ramą, zamykana jest w stałym, środkowym punkcie, przy pomocy magnesów zamontowanych w listwach. Do dużych drzwi szczególnie polecamy moskitierę z dwoma skrzydłami i podwójną ramą, w której poszczególne skrzydła mijają się i zamykają na zatrzask. 


Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło