Moskitiera plisowana

?
Moskitiera plisowana
Cena brutto 923,24 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 7-10 dni roboczych

Opis produktu

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana to produkt doceniany przez osoby pragnące zapewnić sobie ochronę przed insektami oraz wysoki komfort odpoczynku. Cechą charakterystyczną moskitiery plisowanej jest zastosowanie funkcjonalnej, plisowanej siatki, która podczas zwijania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym, nie zajmując dużo miejsca. Moskitiery plisowane szczególnie polecane są do stosowania na drzwiach tarasowych i we wnękach balkonowych.

Ochrona przed insektami 

Moskitiera plisowana stanowi skuteczną ochronę przed insektami i owadami. Jednocześnie zapewnia stałą cyrkulację powietrza i dostępu do światła. Siatka moskitiery wykonana jest z wytrzymałego włókna szklanego, co zapewnia jej odporność na wgniecenia i załamania. Siatka moskitiery posiada oczka w niewielkim rozmiarze, co fizycznie uniemożliwia przedostanie się owadów do wnętrza budynku.

Funkcjonalność i wygoda

Rama moskitiery została wykonana z wysokiej jakości aluminium, odpornego na wysoką temperaturę i trudne warunki atmosferyczne. Budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji, co  w znaczny sposób poprawia naszą wygodę. Oferowane przez nas moskitiery plisowane to moskitiery poziome, pionowe i dwustronne oraz centralne. Ponieważ segmenty można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach, system może być stosowany nawet na bardzo szerokie przejścia. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego przechodzenia.

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło