Rolety natynkowe

?
Rolety natynkowe
Cena brutto 319,00 zł
Produkt dostępny
Termin realizacji: 5-7 dni roboczych

Opis produktu

Rolety natynkowe spełniają funkcje estetyczne, jak i ochronne.

Doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych domach. System montowany jest na elewacji budynku lub we wnęce okiennej. Decyzja o zamontowaniu rolet natynkowych może być podjęta w dowolnym momencie, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy modernizacji istniejących budynków. Dużą zaletą tego rozwiązania jest brak ingerencji w obecny stan budynku.

Pancerz rolety wykonany jest w wysokiej jakości profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Profile pokryte są dwuwarstwowo lakierem w systemie PU/PA, dzięki czemu charakteryzuje podwyższona odporność na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Bogatej gama kolorów sprawia, że rolety natynkowe są doskonałym elementem dekoracyjnym.

Oferowane przez nas rolety natynkowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zewnętrzne dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni produkt dopasowany do elewacji domu lub naszych upodobań.

Roleta natynkowa - wysoka jakość, wygoda i funkcjonalność

Idealne dopasowanie do wyglądu budynku uzyskać można dzięki jednej z trzech dostępnych skrzynek rolet natynkowych:

 • skrzynka ścięta pod kątem 45 stopni - system SK
 • półokrągła - system SKP
 • okrągła - system SKO

Rolety możemy sterować ręcznie lub przy użyciu napędu elektrycznego. Dodatkowo w tego typu roletach można zastosować niezależnie pracujący system moskitiery, który pozwoli uchronić i zabezpieczyć wnętrze budynku przed insektami, pozostawiając jednocześnie dostęp światła i powietrza.

W roletach natynkowych można zastosować niezależnie pracujący system moskitiery, który pozwoli uchronić i zabezpieczyć wnętrze budynku przed insektami, pozostawiając jednocześnie dostęp światła i powietrza.

Główne cechy rolet natynkowych

 • dedykowane do istniejących budynków
 • estetyczny wygląd dopasowany do nowoczesnych i tradycyjnych budynków
 • doskonała izolacja termiczna
 • dobra ochrona akustyczna
 • brak ingerencji w obecny stan budynku
 • krótki czas montażu
 • bogata gama kolorystyczna
 • trzy rodzaje skrzynek do wyboru

Przez okna ucieka nawet do 25% energii cieplnej. Okno wyposażone w rolety zewnętrzne pozwala zaoszczędzić i zminimalizować te straty.

Pianka poliuretanowa, którą jest wypełniony pancerz rolety, cechuje się wysokim współczynnikiem izolacyjności. Przestrzeń która powstaje między oknem a zamkniętą roletą pełni rolę izolatora. W związku z powyższym rolety zewnętrze to produkt, który realnie pomoże w oszczędzaniu, będąc jednocześnie wygodnym i estetycznym elementem każdego domu.

Zobacz również: