Rolety podtynkowe z moskitierą

?
Rolety podtynkowe z moskitierą
Cena brutto 622,70 zł
Produkt dostępny
Termin realizacji: 8 - 12 dni roboczych

Opis produktu

Rolety podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe szczególnie polecamy dla domów w trakcie budowy lub w momencie podjęcia decyzji o remoncie. Rolety podtynkowe to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Zapewniają dobrą izolację termiczną i doskonale wpisują się w elewację. Decyzję o zakupie rolet podtynkowych najlepiej podjąć na etapie projektowania domu. Specjalnie cofnięty i zaprojektowany kształt nadproża, pozwala na odpowiednie i prawidłowe zamontowanie skrzynki. Rolety zewnętrzne zapewniają doskonałą izolację termiczną. Pomiędzy roletą a oknem tworzy się poduszka powietrzna, która pełni funkcję izolatora. Zimą chronią przed nadmiernym wychładzaniem się domu, latem z kolei zapobiegają przegrzewaniu.

Wysoka jakość

Nasze rolety podtynkowe produkowane są w Polsce i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Rolety podtynkowe mogą być sterowane manualnie przy pomocy: zwijacza na taśmę lub linkę, zwijacza na korbę lub przekładni planetarnej. Rolety podtynkowe mogą być wyposażone w silnik elektryczny, który poprawia komfort użytkowania. Dla osób ceniących sobie inteligentne rozwiązania poleca się montaż dodatkowych czujników: słońca oraz temperatury, które zapewniają optymalny mikroklimat w pomieszczeniach oraz wpływają na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie i klimatyzację.

Energooszczędne rozwiązanie

Rolety podtynkowe do doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać bilans energetyczny budynku na odpowiednim poziomie. Domy pasywne i energooszczędne bardzo często posiadają duże przeszklenia od strony najbardziej nasłonecznionej. W takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup rolet zewnętrznych, które chronią przed nadmiarem promieni słonecznych w domu oraz zapewnią poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Dzięki montażowi rolet przed oknem nie zmniejszamy powierzchni szyby, umożliwiają swobodny dostęp dla wpadającego światła dziennego. Rolety podtynkowe to zarówno świetne właściwości izolacyjne, jak i doskonały efekt wizualny.

Sterowanie i akcesoria

Rolety podtynkowe mogą być sterowane manualnie przy pomocy: zwijacza na taśmę lub linkę, zwijacza na korbę lub przekładni planetarnej. Rolety podtynkowe mogą być wyposażone w silnik elektryczny, który poprawia komfort użytkowania. Dla osób ceniących sobie inteligentne rozwiązania poleca się montaż dodatkowych czujników: słońca oraz temperatury, które zapewniają optymalny mikroklimat w pomieszczeniach oraz wpływają na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie i klimatyzację.


Rolety podtynkowe z moskitierą

Zintegrowana moskitiera w rolecie to ochrona przed owadami. Rolety zewnętrzne natynkowe zapewniają doskonałą ochronę termiczną, latem obniżają temperaturę w pomieszczeniu, zimą nie pozwalają na straty ciepła, chronią prywatność i zapewniają spokój, a także zapewniają ochronę przed włamaniem. Doskonała estetyka i ochrona przed warunkami atmosferycznymi i uporczywymi insektami to ogromna zaleta rolet natynkowych zintegrowanych z moskitierą. 

Zalety rolet podtynkowych


  • doskonałe właściwości izolacyjne,

  • wygoda użytkowania,

  • funkcjonalność,

  • bezpieczeństwo,

  • szeroki wybór kolorów,

  • estetyczny i minimalistyczny wygląd,

  • wysoki komfort obsługi,

  • nowoczesny design,

  • idealne do domów energooszczędnych,

  • możliwość integracji z moskitierą.

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło