Żaluzje fasadowe podtynkowe

?
Żaluzje fasadowe podtynkowe
Cena brutto 1 021,88 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych

Opis produktuŻaluzje fasadowe podtynkowe


Żaluzje fasadowe zastosowane na oknach ograniczają dostęp bezpośredniego promieniowania słonecznego do wnętrza budynku, przy jednoczesnym zapewnieniu światła dziennego w budynku. Żaluzje fasadowe podtynkowe zapewniają estetyczny i elegancki wygląd fasady i stanowią doskonałe uzupełnienie stolarki okiennej. Prosta, minimalistyczna budowa pozwala na wykorzystanie tego rozwiązania w nowoczesnych obiektach z dużymi przeszkleniami.

Funkcjonalna osłona okienna


Do podstawowych zadań żaluzji fasadowych należy ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Żaluzje fasadowe składają się z: kasety osłonowej, szyny głównej, trwałych lameli, prowadnicy listwowej, belki dolnej, drabinki z tasiemką. Wysokiej jakości konstrukcja zapewnia płynne sterowanie kątem nachylenia lameli, dzięki czemu mamy możliwość precyzyjnej regulacji natężenia światła w zależności od naszych potrzeb. Dla zapewnienia jak najwyższego komfortu użytkowania oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, lamele zostały wykonane z trwałego stopu aluminium i cynku.Lamele w dwóch kształtach


Lamele w żaluzjach wykonane z wysokiej jakości aluminium mogą mieć kształt litery Z lub C. Lamele w kształcie litery C posiadają zawinięte krawędzie, które zapewniają żaluzji większą sztywność i wytrzymałość. Maksymalny kąt pochyłu wynosi w tym przypadku 75 stopni. Żaluzje z lamelami w kształcie litery Z wyposażone są w dodatkowy profil wyciszający, a ich dodatkową zaletą jest możliwość całkowitego ograniczenia przedostawania się promieni słonecznych do pomieszczenia.


Żaluzje zewnętrzne podtynkowe


Kaseta do montażu podtynkowego wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i umożliwia wykonanie oprawy tynkarskiej. Maksymalna szerokość żaluzji wynosi 450 centymetrów, z kolei jej wysokość 500 centymetrów. Żaluzje fasadowe mogą być sterowane automatycznie, co zdecydowanie zwiększa komfort ich użytkowania. Istnieje możliwość zastosowania czujników pogodowych oraz systemu inteligentnego zarządzania domem, pozwalającymi na zdalne sterowanie przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie.

Specyfikacja techniczna


  • Wymiar lameli (Szer. x Wys.):
  1. C80 - 80,4 mm x 12,4 mm
  2. Z90 - 93,4 mm x 12,9 mm
  • Kolor konstrukcji: RAL1013, RAL7016, RAL8014, RAL9005, RAL9006, RAL9007, RAL9010, VSR240, VSR780
  • Zasilanie: 230V/50Hz
  • Rodzaj sterowania: Elektryczne, Elektryczne IO (Somfy)
  • Dostępne silniki: Elero, Somfy
  • Moc: 90 do 230 W (zależnie od wielkości żaluzji)
  • Czas pracy ciągłej: 4-6 min
  • Smarthome: Tak - Somfy TaHoma (IO, RTS, Zigbee)

Specyfikacja techniczna zależy od wyborów w konfiguratorze, a lista wybranych elementów, dostępna jest również w koszyku.

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło