Żaluzje fasadowe natynkowe (Modularne do okna)

?
Żaluzje fasadowe natynkowe (Modularne do okna)
Cena brutto 770,53 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych

Opis produktu

Żaluzje fasadowe natynkowe

Żaluzje fasadowe natynkowe, zwane również adaptacyjnymi, to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się do montażu w budynkach istniejących. Wygodne sterowanie kątem pochyłu lameli pozwala na swobodną regulację ilości wpadającego światła do wnętrza budynku. Lamele wykonane są z wysokiej jakości aluminium, a elementy tekstylne z poliestru utrwalanego termicznie, dzięki czemu są odporne na promieniowanie, UV, rozciąganie i przecieranie. Żaluzje natynkowe dostępne są w wielu kolorach z palety RAL. Najpopularniejszymi kolorami są: biel, kremy, szarości, antracyt, brązy, granat i beże.

Funkcjonalna osłona okienna


Do podstawowych zadań żaluzji fasadowych należy ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem. Żaluzje fasadowe składają się z: kasety osłonowej, szyny głównej, trwałych lameli, prowadnicy listwowej, belki dolnej, drabinki z tasiemką. Wysokiej jakości konstrukcja zapewnia płynne sterowanie kątem nachylenia lameli, dzięki czemu mamy możliwość precyzyjnej regulacji natężenia światła w zależności od naszych potrzeb. Dla zapewnienia jak najwyższego komfortu użytkowania oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, lamele zostały wykonane z trwałego stopu aluminium i cynku.Lamele w dwóch kształtach


Lamele w żaluzjach wykonane z wysokiej jakości aluminium mogą mieć kształt litery Z lub C. Lamele w kształcie litery C posiadają zawinięte krawędzie, które zapewniają żaluzji większą sztywność i wytrzymałość. Maksymalny kąt pochyłu wynosi w tym przypadku 75 stopni. Żaluzje z lamelami w kształcie litery Z wyposażone są w dodatkowy profil wyciszający, a ich dodatkową zaletą jest możliwość całkowitego ograniczenia przedostawania się promieni słonecznych do pomieszczenia.


Specyfikacja techniczna


  • Wymiar lameli (Szer. x Wys.):
  1. C80 - 80,4 mm x 12,4 mm
  2. Z90 - 93,4 mm x 12,9 mm
  • Kolor konstrukcji: RAL1013, RAL7016, RAL8014, RAL9005, RAL9006, RAL9007, RAL9010, VSR240, VSR780
  • Zasilanie: 230V/50Hz
  • Rodzaj sterowania: Elektryczne, Elektryczne IO (Somfy)
  • Dostępne silniki: Elero, Somfy
  • Moc: 90 do 230 W (zależnie od wielkości żaluzji)
  • Czas pracy ciągłej: 4-6 min
  • Smarthome: Tak - Somfy TaHoma (IO, RTS, Zigbee)

Specyfikacja techniczna zależy od wyborów w konfiguratorze, a lista wybranych elementów, dostępna jest również w koszyku.

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło