Krata rolowana mała PEK52

?
Krata rolowana mała PEK52
Cena brutto 1 785,00 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych

Opis produktu

Krata rolowana

Kraty rolowane to bezpieczne rozwiązanie, które posiada wiele funkcji. Przede wszystkim zapewniają możliwość prezentacji ekspozycji sklepu, a także zapewniają właściwą wentylację w pasażach handlowych. Kraty rolowane z powodzeniem znajdując swoje zastosowanie, również w garażach podziemnych i parkingach. Kratę można zamontować zarówno w obiektach nowo powstających, jak i już istniejących.

Solidna konstrukcja

Oferowane przez nas kraty rolowane wykonane są z wysokogatunkowego stopu aluminiowego. Malowane proszkowo lakierem na dowolny kolor z palety RAL, sprawiają, że produkt jest odporny na ścieranie oraz działanie warunków atmosferycznych. Szeroka gama kolorystyczna pozwala idealnie dostosować produkt do otoczenia, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Funkcjonalność

Kraty rolowane stanowią uniwersalne rozwiązanie, nie tylko zapewniają ochronę, ale także służą do wyeksponowania witryny, zapewniać odpowiednią wentylację. Kraty rolowane są podnoszone i opuszczane przy pomocy silnika elektrycznego, którego sterowanie odbywa się przy pomocy przełącznika klawiszowego lub pilota radiowego. Pancerz kraty rolowanej nawijany jest na aluminiową rurę nawojową umieszczoną w aluminiowej skrzynce lub konsoli.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Krata rolowana wyposażona jest w szereg zabezpieczeń, które zapobiega m.in.  pęknięciu sprężyny lub samoczynnemu opadnięciu pancerza, ponieważ wyposażona jest we wbudowany hamulec bezpieczeństwa. Brama rolowana może posiadać również dodatkową funkcje bezpieczeństwa takie jak: lampy sygnalizujące, które są bardzo przydatne w dużych obiektach przemysłowych. To także czujniki, które w przypadku wykrycia przeszkody powodują automatyczne zatrzymanie i podniesienie kraty. Podobnie działa czujnik uderzeniowy, który zatrzymuje i podnosząc kratkę, gdy pojazd lub inne urządzenie uderzy w bramę.

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło