Brama rolowana duża pa77

?
Brama rolowana duża pa77
Cena brutto 4 108,50 zł
Produkt dostępny
Termin realizacji: 5-7 dni roboczych

Opis produktu

Brama garażowa rolowana

Rolowana brama garażowa zaliczana jest do bram zwijanych. Produkt w standardzie został wyposażony w silnik, dwa piloty sterujące oraz korbę do awaryjnego otwierania. Brama garażowa rolowana doskonale sprawdza się zarówno w istniejących budynkach, jak również dopiero budowanych obiektach. Pancerz bramy garażowej rolowanej wykonany jest z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, która zapewnia wysoką izolacyjność termiczną. W systemie bramy garażowej rolowanej pancerz nawijany jest na wał umieszczony w specjalnie zaprojektowanej kasecie. Szeroka paleta kolorystyczna umożliwia idealne dopasowanie bramy do elewacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Brama rolowana doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym budownictwie.Komfortowa obsługa

Dzięki pionowemu otwieraniu bramy garażowe rolowane zapewniają wolną przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz garażu. Pancerz rolety porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic i jest nawijany na wał nawojowy. Dużą zaletą tego rozwiązania jest możliwość swobodnej aranżacji sufitu. Stosowany w bramach zwijanych napęd elektryczny umożliwia zastosowanie w niej sterowania zdalnego, dzięki któremu mamy możliwość otwierania i zamykania bramy przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie bez konieczności wysiadania z samochodu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się szczególnie podczas opadów oraz wieczorami. W bramie rolowanej zamontowane zostały uszczelki szczotkowe wzdłuż bocznych krawędzi, które zapewniają dodatkową izolację.

Bezpieczeństwo i ochrona

Bramy zwijane wyposażone są w wiele systemów zabezpieczających. W przypadku awarii zasilania bramę można otworzyć od zewnątrz lub od wewnątrz za pomocą korby umieszczonej wewnątrz w bramie. W budynkach bez dodatkowych wjazdów do garaży szczególnie zalecane są korby zewnętrzne. Podniesiona kurtyna bramy rolowanej nie ograniczają widoczności, co wpływa również na bezpieczeństwo osób siedzących za kierownicą. Kolejną zaletą jest to, że w przypadku bram rolowanych można zastosować wiele dodatkowych zabezpieczeń, takich jak ogniwa fotowoltaiczne lub urządzenia zabezpieczające o zamkniętej krawędzi. Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Zobacz również: