Moskitiera drzwiowa na drzwi

?
Moskitiera drzwiowa na drzwi
Cena brutto 763,83 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 7-10 dni roboczych

Opis produktu

Moskitiery ramkowe do drzwi - praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie


Moskitiery drzwiowe to praktyczne i wygodne rozwiązanie chroniące wnętrza domów, mieszkań i obiektów usługowych przed owadami i insektami. Stanowi doskonałe zabezpieczenie drzwi balkonowych. Moskitiera ramkowa otwarta mocowana jest bezpośrednio do ościeżnicy lub ościeżnicy poprzez zawiasy z samodomykaczem.

Zaokrąglony profil ościeżnicy wykonany jest z ekstrudowanego aluminium i pasuje do aktualnie stosowanych ram drzwiowych. Wielkość moskitiery można indywidualnie dopasować do wielkości drzwi. Minimalna szerokość to 600 mm, a minimalna wysokość wynosi 1700 mm. Standardowe profile dostępne są w następujących odcieniach: biały, złoty dąb, orzech, ciemnobrązowy i antracytowo-szary.

Ochrona przed insektami

Moskitiera drzwiowa stanowi skuteczną barierę dla owadów i insektów, przy jednoczesnym zachowaniu swobodnej cyrkulacji powietrza. Dodatkowo wokół ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, która dodatkowo może zabezpieczyć pomieszczenie przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Moskitiery chronią przed ukąszeniami, zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii przenoszonych przez owady i zapewniają spokojny sen.

Jakość i wygoda 

Moskitiera drzwiowa posiada ergonomiczny uchwyt ułatwiający otwieranie. Dolna część skrzydła została wyposażona w płytę wypełniającą, która chroni siatkę przed uszkodzeniem podczas otwierania. 

Moskitierę drzwiową montuje i demontuje się w szybki i prosty sposób, przy użyciu narożnika wewnętrznego wraz z wkrętami dociskowymi.


Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło