Rolety natynkowe z moskitierą

?
Rolety natynkowe z moskitierą
Cena brutto 596,70 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 8 - 12 dni roboczych

Opis produktu

Rolety natynkowe z moskitierą

Rolety natynkowe z moskitierą

Rolety natynkowe to jeden z najczęściej stosowanych systemów roletowych. Są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które swoje domy mają już całkowicie wykończone, lub też są na etapie ich remontowania - lecz nie planują wymiany okien. Dużą zaletą tego produktu jest brak ingerencji w obecny stan budynku. Rolety natynkowe spełniają  zarówno funkcje estetyczne, jak i ochronne. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i tradycyjnych domach. System rolet natynkowych montowany jest na elewacji budynku lub we wnęce okiennej. 

Funkcje rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne cechuje dobra izolacyjność termiczna, latem przeciwdziałają przegrzaniu budynku, z kolei zimą zapobiegają utracie ciepła. Pancerz rolety wypełniony pianką poliuretanową, bardzo dobrze izoluje dom, od hałasów dochodzących z zewnątrz. Tę funkcję z pewnością docenią osoby, mieszkające w centrum miasta lub przy drogach o natężonym ruchu. Montaż rolet natynkowych dodatkowo zapewnia prywatność oraz ochronę przed spojrzeniami przypadkowych przechodniów.


Wysoka jakość 

Oferowane przez nas rolety natynkowe produkowane są w Polsce i wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Pancerz rolety wykonany jest w wysokiej jakości profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową. Profile pokryte są dwuwarstwowo lakierem w systemie PU/PA, dzięki czemu charakteryzuje podwyższona odporność na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Bogata kolorystyka

 Kolor rolet powinien zależeć również od ogólnego stylu zewnętrznego wystroju naszego domu, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie. Nasz sklep oferuje bogatą gamę kolorystyczną rolet natynkowych. Zarówno skrzynkę rolety, jak i jej prowadnice można polakierować na dowolny kolor z palety RAL.

Sterowane automatycznie

Rolety sterowane automatycznie stają się coraz bardziej popularne. Silniki różnią się od siebie mocą, która zależy od wielkości i ciężaru rolety oraz rodzajem sterowania. Wyróżniamy dwa rodzaje sterowania: silnikami kablowymi na przełącznik klawiszowy oraz silnikami radiowymi ze sterowaniem na pilota.

Rolety natynkowe z moskitierą

Zintegrowana moskitiera w rolecie to ochrona przed owadami. Rolety zewnętrzne natynkowe zapewniają doskonałą ochronę termiczną, latem obniżają temperaturę w pomieszczeniu, zimą nie pozwalają na straty ciepła, chronią prywatność i zapewniają spokój, a także zapewniają ochronę przed włamaniem. Doskonała estetyka i ochrona przed warunkami atmosferycznymi i uporczywymi insektami to ogromna zaleta rolet natynkowych zintegrowanych z moskitierą. 


Trzy rodzaje skrzynek

Skrzynka rewizyjna służąca do otwierania rolety podczas serwisu i konserwacji znajduje się od strony zewnętrznej budynku. Aby idealnie dopasować skrzynkę do wyglądu budynku, można zastosować jedną z trzech dostępnych skrzynek rolet natynkowych: 

 • skrzynka ścięta pod kątem 45 stopni - system SK

 • półokrągła - system SKP 

 • okrągła - system SKO

Specyfikacja techniczna

 • Kształt kaset:
 1. ze ściętym kantem (system SK)
 2. półokrągła (system SKP) - na zapytanie
 3. okrągła (system SKO-P) - na zapytanie
 • Kolor: RAL lub okleina drewnopodobna
 • Pancerz: PA39 (wys. 39mm)
 • Sterowanie: ręczne (zwijacz/korba/uchwyt), elektryczne (silnik)
 • Prowadnice: Proste podwójne
 • Dostępne silniki: Aluprof, Yooda, Somfy, Mobilus, Came
 • Wielkość skrzyni: 150mm, 165mm, 180mm, 205mm
 • Dostępne akcesoria: pilot, zestaw montażowy, zatyczki prowadnic, rygle, moduły smart
 • Wykonanie konstrukcji: Wysokogatunkowe aluminium
 • Materiał moskitiery: Wzmocnione włókno szklane
 • Smarthome: Tak - Yooda Smart Home 2, Aluprof Zenpro, Somfy Tahoma, Mobilus Cosmo GTW
 • Wieszaki: Elastyczne, sztywne Lock to Play (LTP)

Specyfikacja techniczna zależy od wyborów w konfiguratorze, a lista wybranych elementów, dostępna jest również w koszyku.

Elementy i akcesoria rolet natynkowych z moskitierą

Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło