Refleksol XXL

?
Refleksol XXL
Cena brutto 1 112,00 zł
Zapisz konfigurację
Produkt dostępny
Termin realizacji: 20-25 dni roboczych

Opis produktu

Refleksol XXL

Refleksol XXL jest pionową osłoną przeciwsłoneczną, dedykowaną do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Przeznaczony jest do stosowania na obiektach przemysłowych. Produkt występuje w wersji wolnowiszącej skierowanej do stosowania wewnątrz budynków lub z prowadnicami linkowymi na zewnątrz. System ogranicza dostęp światła słonecznego i zwiększa udział światła rozproszonego w pomieszczeniu.


Funkcjonalność i estetyczny wygląd

Refleksol XXL zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń, co w znacznym stopniu ogranicza konieczność wykorzystania klimatyzacji, a co za tym idzie, zmniejszamy koszty zużycia energii elektrycznej. W produkcie zastosowano tkaniny HIGH-T-TEX, które skutecznie ograniczają powstawanie kontrastów, które tworzą się w momencie wpadania promieni słonecznych do wnętrza budynku. Dostępna jest szeroka gama tkanin o różnych właściwościach odbijających światło słoneczne. 

Wysoka jakość

Konstrukcja refleksola XXL wykonana została z wysokiej jakości ekstrudowanego aluminium zapewniającego trwałość i wytrzymałość produktu. Aluminiowe uchwyty mocujące ścienno-sufitowe umożliwiają szybki i prosty montaż systemu. Maksymalne wymiary refleksola zewnętrznego wynoszą 300 centymetrów na szerokość oraz 300 centymetrów na wysokość. Z kolei w przypadku refleksola wewnętrznego maksymalna szerokość wynosi 450 centymetrów, a wysokość 500 centymetrów.

Sterowanie i akcesoria

System sterowany jest przy pomocy napędu elektrycznego lub ręcznego. Sterowanie manualne odbywa się przy pomocy przekładni oraz składanej korby wykonanej z anodowanego aluminium o długości 180 centymetrów z przegubem Cardana.


Zobacz również:

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło