Czy brama garażowa segmentowa sprawdzi się w domu?

person Autor: Dominika Rolety list W: Bramy i kraty Z: comment Komentarz: 0 favorite : 387

Sposobem na lepsze zagospodarowanie przestrzeni przed garażem, na wykonanie bramy, która nie zajmuje takiej dużej powierzchni, która pozwala na lepsze utrzymanie ciepła w bryle budynku mieszkalnego z garażem, a może i garażu, który wychodzi bezpośrednio na chodnik, jest wykorzystanie bram garażowych segmentowych.

 To rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność, które można całkowicie zautomatyzować, otwierając i zamykając bramę bez konieczności opuszczania wnętrza pojazdu.

Bramy segmentowe posiadające wypełnienie wykonane z pianki poliuretanowej są w stanie zatrzymać ciepło w przestrzeni garażowej. Stanowią dobrą izolację cieplną i dźwiękową, która chroni pomieszczenie przed wychłodzeniem i przed zbytnim hałasem dochodzącym z zewnątrz, z zatłoczonych ulic.

Można je otwierać ku górze, podpierając je na suficie garażu lub na boki, montując system otwierania na jednej ze ścian. W ten sposób możliwe jest znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Dodatkowa automatyka pomaga w sprawnym i szybkim otwarciu bramy z zewnątrz i wewnątrz budynku. Jest wsparciem w chłodne, deszczowe dni, gdy nie jesteśmy zmuszeni do moknięcia na deszczu w celu jej otwarcia i bezpiecznego wprowadzenia pojazdu do garażu.

Mimo zautomatyzowania procesu otwierania i zamykania drzwi, w czasie braku zasilania, zawsze istnieje możliwość manualnego otworzenie takiej bramy garażowej. To pomaga, gdy mieszkamy w miejscach, gdzie brak prądu nie jest wyjątkową sytuacją, lub w czasie awarii, która może zawsze się przydarzyć.

Komentarze

Brak komentarzy w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień