Czy brama garażowa segmentowa sprawdzi się w domu?

person Autor: Dominika Rolety list W: Bramy i kraty Z:

Sposobem na lepsze zagospodarowanie przestrzeni przed garażem, na wykonanie bramy, która nie zajmuje takiej dużej powierzchni, która pozwala na lepsze utrzymanie ciepła w bryle budynku mieszkalnego z garażem, a może i garażu, który wychodzi bezpośrednio na chodnik, jest wykorzystanie bram garażowych segmentowych.

 To rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność, które można całkowicie zautomatyzować, otwierając i zamykając bramę bez konieczności opuszczania wnętrza pojazdu.

Bramy segmentowe posiadające wypełnienie wykonane z pianki poliuretanowej są w stanie zatrzymać ciepło w przestrzeni garażowej. Stanowią dobrą izolację cieplną i dźwiękową, która chroni pomieszczenie przed wychłodzeniem i przed zbytnim hałasem dochodzącym z zewnątrz, z zatłoczonych ulic.

Można je otwierać ku górze, podpierając je na suficie garażu lub na boki, montując system otwierania na jednej ze ścian. W ten sposób możliwe jest znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Dodatkowa automatyka pomaga w sprawnym i szybkim otwarciu bramy z zewnątrz i wewnątrz budynku. Jest wsparciem w chłodne, deszczowe dni, gdy nie jesteśmy zmuszeni do moknięcia na deszczu w celu jej otwarcia i bezpiecznego wprowadzenia pojazdu do garażu.

Mimo zautomatyzowania procesu otwierania i zamykania drzwi, w czasie braku zasilania, zawsze istnieje możliwość manualnego otworzenie takiej bramy garażowej. To pomaga, gdy mieszkamy w miejscach, gdzie brak prądu nie jest wyjątkową sytuacją, lub w czasie awarii, która może zawsze się przydarzyć.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło