Czy możliwy jest wypoczynek na tarasie jesienią?

person Autor: Dominika Rolety list W: Poradnik Z:

Odpoczynek na tarasie jesienią, niezależnie od słońca czy deszczu? To możliwe. Pergola to specjalny rodzaj markizy, wyposażony w boczne szyny i przednie wsporniki. Dlatego w porównaniu z klasyczną markizą tarasową pergola jest bardziej odporna na zmienne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr czy ulewny deszcz.

Ochrona przed słońcem i deszczem

W pogodny dzień możesz dowolnie regulować ilość światła wpadającego do pergoli poprzez zmianę kąta ustawienia lameli. Gdy na niebie pojawią się chmury wystarczy je szczelnie zamknąć, aby kontynuować relaks bez obaw o pierwszą kroplę deszczu. spaść na ciebie za chwilę. Po ustawieniu listew w pozycji zamkniętej dach jest wodoszczelny, a woda odprowadzana jest na bok a następnie przez system rynnowy zintegrowany z konstrukcją pergoli.

Pergole aluminiowe odporne na warunki atmosferyczne

Szczególnie ważna jest trwałość elementów znajdujących się w ogrodzie. Stale narażone na działanie warunków atmosferycznych muszą być trwałe i odporne na słońce, deszcz i mróz. Materiały użyte do wykonania pergoli są ważne nie tylko pod względem wyglądu, ale także funkcji. Dachy drewniane wymagają regularnej konserwacji i są bardziej podatne na starzenie niż dachy metalowe. Jeśli chcesz, aby pergola była trwała i odporna na korozję, wybierz aluminium.

Dodatkowe panele grzewcze

Ciekawym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się podczas relaksu w jesienne dni są elektryczne płyty grzewcze na podczerwień. Można je montować na ścianie budynku lub na pergoli, zapewniając ciepło w chłodne dni. Same panele charakteryzuje się wysoką estetyką.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło