Wieszaki do rolet i bram garażowych rolowanych

person Autor: Dopasujrolety list W: Poradnik Z:

Kiedy myślimy o bezpieczeństwie i estetyce naszych domów, rolety zewnętrzne i bramy rolowane odgrywają kluczową rolę. Nie tylko zwiększają one prywatność i bezpieczeństwo, ale także dodają naszym domom nowoczesnego charakteru. Jednakże, aby te systemy działały sprawnie i bezawaryjnie, niezbędne są wysokiej jakości komponenty. Wśród nich wieszaki do rolet i bram rolowanych stanowią fundament, na którym opiera się cała konstrukcja. Dziś przyjrzymy się bliżej produktom oferowanym przez DopasujRolety.pl, lidera w dziedzinie akcesoriów do rolet.

Wieszak Blokada do Rolet LOCK TO PLAY fi40 2-ELEME

Pierwszym produktem, który przykuwa naszą uwagę, jest Wieszak Blokada do Rolet LOCK TO PLAY fi40 2-ELEME. Jest to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa rolet zewnętrznych. Dzięki specjalnej blokadzie, ten wieszak uniemożliwia ręczne podniesienie rolety od zewnątrz, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi. Komplet zawiera 1 sztukę wieszaka oraz 2 pierścienie, co ułatwia montaż do rury nawojowej. Jest to idealne rozwiązanie do profili o szerokości od 37 do 55 mm, stosowane ze skrzynkami o wymiarach 165-205. C

Wieszak WL&P/2/60 Lock&Play Somfy, 2-elementowy fi60

Kolejny wieszak, Wieszak WL&P/2/60 Lock&Play Somfy, 2-elementowy fi60, również skupia się na bezpieczeństwie, ale jest przeznaczony do rolet z rurą nawojową fi60. Podobnie jak poprzednik, wyposażony jest w blokadę uniemożliwiającą podniesienie rolety od zewnątrz. W zestawie znajdują się 2 pierścienie, które ułatwiają montaż. Jest to rozwiązanie dedykowane do profili o szerokości od 37 do 55 mm, stosowane ze skrzynkami o wymiarach 165-205.

Wieszak do rolet zewnętrznych Aluprof WS/130

Na koniec warto wspomnieć o Wieszaku do rolet zewnętrznych Aluprof WS/130, który jest wykonany z połączenia stali i PVC. Jest to uniwersalne rozwiązanie stosowane w roletach zewnętrznych, kompatybilne z profilami PT 37, PA 39, PA 43. Długość wieszaka to 130 mm, co zapewnia stabilność i wytrzymałość całej konstrukcji. Zalecane jest stosowanie jednej sztuki wieszaka co około 50 cm szerokości rolety, z minimalną ilością dwóch sztuk na jedną roletę.

Wybór odpowiednich wieszaków do rolet i bram rolowanych ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz trwałości całego systemu. Produkty oferowane przez DopasujRolety.pl wyróżniają się wysoką jakością wykonania, przemyślanym designem oraz przystępnymi cenami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zabezpieczyć swoje rolety przed niechcianymi gośćmi, czy po prostu szukasz niezawodnych i trwałych komponentów, w ofercie DopasujRolety.pl znajdziesz rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Pamiętaj, że inwestycja w dobrej jakości akcesoria to inwestycja w spokój i bezpieczeństwo Twojego domu.

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

1. Czy wieszaki do rolet są kompatybilne z wszystkimi typami rolet zewnętrznych?

Odpowiedź: Wieszaki do rolet zewnętrznych są zaprojektowane z myślą o szerokiej kompatybilności, jednak ważne jest, aby sprawdzić specyfikację produktu przed zakupem. Na przykład, wieszak Blokada do Rolet LOCK TO PLAY fi40 2-ELEME jest przeznaczony do rur nawojowych fi40, podczas gdy wieszak WL&P/2/60 Lock&Play Somfy jest dedykowany dla rur fi60. Wieszak Aluprof WS/130 jest z kolei kompatybilny z profilami PT 37, PA 39, PA 43.

2. Jakie są główne zalety stosowania wieszaków z blokadą?

Odpowiedź: Główną zaletą stosowania wieszaków z blokadą jest dodatkowe zabezpieczenie przed nieautoryzowanym podniesieniem rolety od zewnątrz. Dzięki temu rozwiązaniu rolety zewnętrzne stają się skuteczniejszą barierą ochronną dla domu, zwiększając prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców.

3. Czy montaż wieszaków do rolet wymaga specjalistycznych narzędzi?

Odpowiedź: Montaż wieszaków do rolet zazwyczaj nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i jest procesem stosunkowo prostym. Ważne jest jednak, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją montażu dołączoną do produktu oraz upewnić się, że dysponujemy podstawowymi narzędziami, takimi jak wiertarka, śrubokręt, czy poziomica, które mogą być potrzebne do prawidłowego zamontowania wieszaków.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło